17. - 19. listopad 2017

LEKTOŘI

CZ

 

Eva Hašková

 

Eva Hašková, lektorka známá i v zahraničí, miluje barevný a hravý polymerový svět, který nezná limity. Její práce a návody byly zveřejněny v mnoha časopisech a knihách po celém světě. Eva byla také oceněna IPCA organizací. Je také zkušenou lektorkou s mezinárodními zkušenostmi z největších evropských akcích.  V listopadu na Polymer Weekendu představí svůj nový projekt, kde s radostí předá své zkušenosti a novou inspiraci.

 

www.evahaskova.cz

FR

 

Céline Charuau

 

Céline pochází z Francie a již od dětství kreslila, malovala a modelovala, přestože pracuje jako terapeutka v rehabilitačním centru. Polymer objevila v roce 2007 a od té doby jej nepřestává zkoumat, jelikož je pro ni krásným a nápaditým způsobem práce s barvou a tvarem současně. Pro její tvorbu je také typická práce s kovy, které s polymery kombinuje. Na Polymer Weekendu v listopadu bude učit trojrozměrný projekt v designovém a moderním stylu.

 

www.grisbleu.canalblog.com

CZ

 

LUCY ŠTRUNCOVÁ

 

Lucy objevila polymer v jedenácti letech a do teď ho nepustila. O rok později s pomocí jejího táty vedla vlastní kurzy, kde společně přišli na to, že na trhu chybí kvalitní, robustní a přesto designové pomůcky. Se společníkem Martinem založili firmu LC Tools na výrobu nástrojů, které si oblíbili lidé po celém světě. Lucy píše blog, točí videa, přednáší a sdílí nadšení o polymerech dál. Na Polymer Weekendu vás naučí projekt zaměřený na design, povrchy a také konstrukci neobvyklých tvarů.

 

www.lucystruncova.com

PARTNEŘI

Partneři a sponzoři jsou nedílnou součástí Polymer Weekendu. Bez nich by tato akce nemohla vzniknout.

Copyright © 2018 LC Production, z.s.

LC Production je nezisková organizace s cílem sdružovat děti, mládež a dospělé a probouzet zájem v oblasti tvorby s polymerovou hmotou, ale i dalšími materiály.

E-mail: podpora@lcproduction.cz

Adresa: LC Production, z.s., Pecháčkova 952/24, 318 00 Plzeň

IČO: 05930987